Recenzja Pocketbook Color Lux (801)

Kolor

Duży 8-calowy czytnik oparty na technologii E Ink Triton drugiej generacji jest w stanie wyświetlić 4096 kolorów, co pozwala na postrzeganie kolorowego obrazu w całym jego pięknie i wszechstronności. PocketBook Color Lux jest idealny do czytania literatury specjalistycznej, magazynów i ilustrowanych książek dla dzieci.

Bezpieczny dla wzroku

Wizualnie ekran PocketBooka Color Lux jest identyczny jak strona papierowa i nie ma migotania. Dzięki temu przy długotrwałym czytaniu oczy męczą się znacznie mniej niż przy czytaniu na ekranach TFT (tablety, smartfony, komputery).

Wygodny

Matowa powierzchnia E Ink Triton nie odbija się w słońcu, a podświetlenie zapewnia komfortowe czytanie nawet w słabych warunkach oświetleniowych. PocketBook nadal jest łatwy, przyjemny i wygodny w obsłudze, dzięki swojemu wielodotykowemu wyświetlaczowi i unikalnemu interfejsowi.

Smukły i stylowy

PocketBook Color Lux charakteryzuje się eleganckimi gładkimi liniami, smukłą obudową i powłoką soft-touch. Dzięki 8-calowemu ekranowi i wbudowanemu podświetleniu nowy czytnik waży zaledwie 300 gramów i doskonale mieści się w dłoni.

Omnibus

PocketBook Color Lux, podobnie jak wszystkie czytniki z rodziny PocketBook, bez problemu odczytuje ponad 15 formatów e-booków (PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TCR, TXT, CHM, HTM, HTML).

Wytrzymałość

Z PocketBook Color Lux nie musisz myśleć o częstszym ładowaniu. Jedno ładowanie baterii wystarcza na 5 400 przewróceń stron - to praktycznie miesiąc aktywnego czytania!
Multitasking

Funkcjonalność czytnika nie ogranicza się do czytania: z PocketBook Colour Lux można również słuchać ulubionej muzyki, pracować z dokumentami i robić notatki. Urządzenie obsługuje funkcję text-to-speech, która odczytuje książki w wielu językach obcych.

Komunikatywny

Wbudowany moduł Wi-Fi otwiera nieograniczone możliwości nawet dla najbardziej zaawansowanego użytkownika! Z urządzeniem zintegrowana jest usługa ReadRate, która pozwala dzielić się ze znajomymi w sieciach społecznościowych ulubionymi cytatami, ulubionymi książkami i wrażeniami z tego, co się przeczytało.

Usługi PocketNews i BookStore pozwalają szybko wybrać i pobrać najciekawsze treści.

* Czas pracy baterii na jednym ładowaniu może się różnić w zależności od trybu użytkowania i wybranych ustawień.