Który serwis streamingu wideo ma najlepszą zawartość oryginalną?

Słyszysz wyrażenie "złoty wiek telewizji" dość dużo tych dni i z wszystkich niesamowitych pokazów, miniseriali i filmów dokumentalnych, które są dostępne dzisiaj, to jest całkiem oczywiste, że jesteśmy świadkami wirtualnej eksplozji jakości i treści.

Wracając do dnia, oryginalna zawartość telewizyjna rozpoczęła i zakończyła się z trzech wielkich sieci, PBS i dodanie Fox w latach 80-tych. Ale teraz, nie tylko istnieją niezliczone pokazy kablowe, ale usługi przesyłania strumieniowego wideo są również dużą część tego, co napędza nas w kierunku "szczyt telewizji". Oczywiście nie wiele osób ma zamiar zapisać się do każdej usługi tam, po pierwsze może stać się drogie, ale również, kto ma wystarczająco dużo godzin w ciągu dnia, aby obejrzeć wszystkie te rzeczy? Więc który serwis ma najlepsze oryginalne pokazy, że po prostu nie można żyć bez? Odliczmy rankingi dostępnych opcji z niektórych atrakcji z każdej z ich ekskluzywnych ofert.

 

4. Hulu

Kiedy Hulu rozpoczął około dziesięciu lat temu, to był głównie sposób, aby oglądać nadawane programy telewizyjne na żądanie. Ale od czasu, gdy przeniósł się z bezpłatnej usługi do modelu tylko subskrypcji, zostały one dodając więcej własnych treści. Mając na uwadze, że, ich skład jest nadal dość cienka. Zrobili niedawno uruchomić bardzo dobrze przyjęty The Handmaiden's Tale serii, która adaptuje Margaret Atwood dystopijnej powieści sci-fi, i 11.22.63 był inny wysoki profil produkcji z udziałem Jamesa Franco i na podstawie książki Stephena Kinga. Na razie jednak, są to tylko bonusy i główny rysunek Hulu pozostaje, że zapewnia sposób na cord cutters do rowu usługi kablowe i nadal być w stanie oglądać swoje ulubione programy. Można nawet oglądać programowanie w tym samym czasie, co niektóre transmisje z Hulu z pakietem Live TV. Niedawno uruchomiony HBO, Showtime i Cinemax opcje add-on sprawiają, że bardziej atrakcyjne niż kiedykolwiek jako alternatywa dla kabla.

 

3. Amazon Prime

Kto by przypuszczał, że strona internetowa głównie poświęcona sprzedaży książek będzie ewoluować do kulturowego juggernaut, który jest Amazon? No dobrze, może wizjoner Jeff Bezos mógł mieć. Ich usługa Amazon Prime jest rzeczywiście dość ciekawy model biznesowy, jak w dodatku do daje członkom bezpłatny dwa dni wysyłki na zakupy i inne perks, masz dostęp do ich biblioteki filmów i programów telewizyjnych, z których wiele jest własnej produkcji. Podobnie jak w przypadku Hulu, Amazon ma naprawdę tylko kilka dużych tytułów rysunek w dziale programów telewizyjnych. Mianowicie ich flagowy serial, The Man in the High Castle, który jest surrealistyczną wizją alternatywnej rzeczywistości, w której alianci przegrali II wojnę światową. Drugim obowiązkowym serialem jest Sneaky Pete, który został stworzony przez i występuje w nim jedno z najbardziej znanych nazwisk w telewizji w tym momencie; nikt inny jak sam Walter White, aka Bryan Cranston z Breaking Bad. Podczas gdy oba pokazy są doskonałe, a coraz zobaczyć Cranston zrobić jego rzeczy jako czysty złoczyńca jest szczególną gratką, Amazon ma mniej niż 50 programów obecnie. Jednak oni również uruchomił Amazon Studios w 2015 roku, który produkuje kinowych funkcji, jak również, a zwłaszcza wydany w zeszłym roku uznany Manchester By the Sea i doskonałe Grateful Dead dokument Long Strange Trip. Jak filmy zaczynają układać się w stos, będzie coraz trudniej odrzucić Amazon slate funkcji. W chwili obecnej darmowa wysyłka pozostaje główną siłą napędową członkostwa w Amazon Prime.

 

2. Netflix

Netflix jest nie tylko pionierem streamingu wideo, ale jest to oryginalne treści behemoth. Firma zamierza wydać ponad 1,000 godzin oryginalnych treści w 2017 roku sam! Oprócz ogromnej ilości oryginalnych treści, które produkuje Netflix, wiele z nich jest powszechnie uznawanych za wybitne. Począwszy od pierwszego serialu, thrillera politycznego House of Cards, a skończywszy na supernowoczesnym serialu z lat 80-tych Stranger Things, wiele z programów tworzonych przez Netflix jest uznawanych za jedne z najlepszych obecnie dostępnych w dowolnym formacie. Inne tytuły godne polecenia to: Orange is the New Black, wyprodukowany przez Tinę Fey Unbreakable Kimmie Schmidt, Aziz Ansari's Master of None, Marvel's Daredevil i Jessica Jones i wiele innych. Netflix ma unikalną strategię produkcyjną, ponieważ nie tylko współpracuje z uznanymi firmami produkcyjnymi, ale także produkuje własne programy, a nawet nabywa wyłączne prawa do wielu tytułów BBC w USA. Netflix wielokrotnie przejmował nawet anulowane programy telewizyjne na nowe sezony, takie jak Arrested Development czy Full House. Oczywiście Netflix zajmuje się również produkcją filmów pełnometrażowych, ale nie udało im się jeszcze wyprodukować żadnego prawdziwego hitu, a ich najgłośniejsze filmy to filmy Adama Sandlera, nie do końca ponadczasowe kino, oraz ostatni film Brada Pitta War Machine. Spójrz, nie trzeba mnie, aby powiedzieć, że Netflix szybko staje się niezbędne dla większości ludzi, nie daleko od żywności, wody i schronienia. Ale nawet jeśli były tylko korzystać z usługi strumieniowej Netflix dla ich oryginalnej zawartości i ignorowane niezliczone filmów stron trzecich i pokazuje, że oferują, to nadal łatwo być warte 10 dolarów miesięcznie.

 

1. HBO Now

Wiem, co myślisz, jest HBO naprawdę usługa przesyłania strumieniowego wideo? Nie są one sieci kablowej? Cóż, od uruchomienia samodzielnego HBO Now w 2015 roku, oni naprawdę są zarówno. Ponieważ HBO Now nie wymaga żadnej innej subskrypcji, musimy uznać je za bezpośredniego konkurenta do reszty opcji na tej liście. Można również zastanawiać się, jak mógłbym ewentualnie umieścić go powyżej Netflix ogromnej tablicy programowania w tych rankingach. Kilka powodów, po pierwsze HBO ponownie i ponownie wyprzedził siebie z jednymi z najlepszych pokazów wszech czasów. Jeśli miałbyś zrobić listę absolutnie najlepszych programów w całej historii telewizji, to nie byłoby oburzające, aby włączyć The Sopranos, The Wire i Game of Thrones wszystkie w pierwszej dziesiątce. Wszystkie trzy są kamieniami milowymi kultury, które na nowo zdefiniowały, co może osiągnąć serial telewizyjny. Scenariusz i gra aktorska w The Sopranos były tak znakomite, że wyznaczyły zupełnie nowy standard. The Wire wniósł do swojej opowieści taką złożoność i realizm, że takie seriale jak Prawo i porządek wydawały się po nim zwykłymi operami mydlanymi. A Gra o tron, w dużej mierze dzięki książkom George'a R.R. Martina, zbudowała świat tak skomplikowany i pełen niuansów, że fani tworzyli infografiki, aby utrzymać wszystkie postacie i linie fabularne w ryzach. Inne seriale, takie jak Deadwood, Curb Your Enthusiasm czy The Larry Sanders Show, mogłyby poważnie ubiegać się o miejsce w pierwszej dwudziestce. Podobnie, niektóre z ich miniseriali, takich jak Band of Brothers, Anioły w Ameryce i John Adams są w dyskusji all timers. Po drugie, HBO jest w grze od tak dawna, sięgając do wczesnych lat 80-tych, takich jak Fraggle Rock Jima Hensona, że ich katalog jest potężny. Nawet w większości zapomniane programy takie jak Carnivale i Treme byłyby bardziej niż wystarczające dla leniwej niedzielnej paszy. Nie wspomniałem jeszcze o klasycznych serialach komediowych, takich jak Flight of the Conchords czy Mr. Show. A wracając do obecnych programów, jest niezastąpiony Last Week Tonight z Johnem Oliverem, który przejął koronę, z której abdykował John Stewart, opuszczając Daily Show. Mówiąc wprost, jeśli rzeczywiście żyjemy w złotej erze telewizji, HBO jest królem Midasem programowania i od ponad 30 lat wyrzuca z siebie skarby.

To podsumowuje przewodnik Aperion do najlepszych źródeł oryginalnych treści w świecie strumieniowania wideo. Mamy nadzieję, że ci się podobało i że możemy skierować cię w dobrym kierunku następnym razem szukasz dostać swój zegarek binge na. Jeśli masz jakieś przemyślenia lub w mało prawdopodobnym przypadku nie zgadzasz się, nie krępuj się umieścić je w komentarzach poniżej i szczęśliwego streamingu!