Siedem wskazówek do stworzenia epickiej męskiej jaskini

Siedem wskazówek, jak stworzyć swoją epicką jaskinię męską przez Aperion Audio 30 kwietnia 2018 r.

Czy twoja żona lub dziewczyna ma harmonogram wypełniony spotkaniami towarzyskimi po pracy? Może radzi sobie ze stresem, odwiedzając spa ze swoimi przyjaciółmi, ale to nie jest twoja sprawa. Nadszedł czas, abyś i ty miał swoje własne miejsce. Zasługujesz na miejsce, w którym możesz rozprostować nogi, otworzyć piwo i zagłuszyć stres dnia. Oto kilka rzeczy, które musisz mieć, aby stworzyć swoją wymarzoną męską jaskinię. Wielkie podziękowania dla Modernize za zainspirowanie nas tym artykułem.

1 - Własny pokój

Możesz zbudować domek na drzewie i zainstalować znak z napisem "dziewczynom wstęp wzbroniony", jeśli chcesz, ale łatwiejszym rozwiązaniem jest wyznaczenie obszaru w domu, który będzie należał tylko do Ciebie i elitarnej załogi, którą zaprosisz do środka. Jeśli mieszkasz z partnerem, sugerujemy, abyście przedyskutowali to, zanim zaznaczycie to miejsce taśmą. (Przynajmniej cię ostrzegaliśmy).

Świetne miejsca na męską jaskinię to piwnice, odnowione garaże i mniejsze zapasowe sypialnie. Znakiem rozpoznawczym epickiej jaskini męskiej jest poziom prywatności. Odgrodzisz swoją nowo wywalczoną przestrzeń drzwiami, a nawet fosą. No dobra, może nie fosą.

2 - Color Me ... Man Cave

To może wydawać się niepoważne na początku, ale obiecujemy ci, że projektowanie przestrzeni z określonym schematem kolorów i estetyki może podnieść swoją grę w jaskini człowieka. Zachowaj prostotę z subtelnymi chłodnymi tonami i ścianą akcentową, lub przejdź do boazerii, boazerii, estetyki lodge lub pokoju, który również podwaja się jako hołd dla ulubionej drużyny piłkarskiej.

Nie wszystko musi do siebie pasować. W rzeczywistości, kolory uzupełniające są łatwym sposobem, aby przynieść projekt razem, aby wyglądać bardziej spójnie. Wciąż nie jesteś pewien, co zrobić? Postaw na neutrale i spokojne kolory, które po prostu mówią "luz".

3 - Umebluj miejsce docelowe wakacji

Jeśli szukasz ucieczki w swoim własnym domu, będziesz potrzebował wygodnych miejsc do siedzenia. Zaopatrz się w leżankę z masażerem i uchwytami na kubki, albo postaw na prosty fotel ze skóry lub sztucznej skóry. Ustaw go w pobliżu telewizora, abyś zawsze miał najlepsze miejsce w domu. Nie zapomnij o dodatkowych miejscach siedzących dla swoich kumpli w dni meczowe i na spotkania towarzyskie.

4 - Podłącz i uruchom

Prawdopodobnie chcesz telewizor, ale jaki rodzaj - LED? Ultra HD? A może 4K? Wybierz swój telewizor po pierwsze, a następnie strategicznie kupić lub zbudować centrum rozrywki, które katalizuje do wielkości telewizora. Jeśli chcesz mieć więcej swobody, aby uaktualnić później, spróbuj zamontować telewizor na ścianie lub ustawić go na szczycie pół-rozmiarowego stojaka rozrywki.

Pro-Tip: Nie zapominaj, że żaden pokój kina domowego nie jest kompletny bez wspaniałego zestawu głośników domowych audio. Jeśli jesteś miłośnikiem filmów, to dźwięk przestrzenny jest koniecznością. Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, a następnie rad para wież głośnikowych zrobi wszystko dobrze. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić system dźwięku, który chcesz. Jeśli jesteś ograniczony na przestrzeni następnie spojrzeć na niektóre z oszczędności miejsca oferowane opcje, takie jak w ścianie i w głośniki sufitowe. Wymagana konstrukcja.

Będziesz również potrzebował miejsca do przechowywania filmów, płyt CD, gier wideo, konsol i innej elektroniki, którą chcesz mieć w swojej jaskini. Obrotowa wieża multimedialna ułatwia znalezienie ulubionego filmu w mgnieniu oka, więc nie przegapisz ani sekundy czasu zen.

5 - Odświeżaj, aby robić wrażenie

Czym jest męska jaskinia bez napojów orzeźwiających? Włącz do swojej przestrzeni mini lodówkę i barek, a Twoi kumple pokochają Cię na zawsze. Właściwie, to Ty będziesz kochał siebie na zawsze. Odświeżaj się napojami gazowanymi, piwem lub winem, a także zainstaluj mikrofalówkę na popcorn, pizzę i drobne przekąski.

Oczywiście, jeśli jesteś naprawdę wielkim szefem kuchni, możesz zainstalować pełny bar lub kuchnię w swojej męskiej jaskini dla rozrywki. Ale bądź ostrzeżony; wielkie zapachy żywności podróżują przez cały dom i alarmują masy!

6 - Dostosuj się do swojego hobby

Czy jesteś naprawdę dobry w pokera? A może w piłkarzyki? Niezależnie od gier lub hobby, które lubisz, włącz je do swojej męskiej jaskini. Niezależnie od tego, czy zapraszasz swoich kumpli z college'u na rozgrywkę ping ponga stulecia, czy po prostu chcesz pograć w karty z kilkoma współpracownikami, twoja męska jaskinia powinna dostosować się do twoich ulubionych sytuacji społecznych i oferować różnorodną rozrywkę.

7 - Niech będzie Twoja

Niezależnie od tego, do jakiego fandomu się zaliczasz, niech to będzie widoczne. Jeśli jesteś zagorzałym fanem sportu, pokaż podpisane rękawice, piłki nożne lub plakaty. Opraw koszulki i zainstaluj oświetlenie punktowe, aby podkreślić swoje oddanie. Możesz też cofnąć się w czasie dzięki pamiątkom po grach wideo. Nie ma znaczenia, co jest Twoją pasją, po prostu przekaż ją do swojej niestandardowej męskiej jaskini, aby uczynić ją jeszcze bardziej epicką.