Recenzja przenośnych słuchawek Phonon 4000

Phonon, progresywna marka Hi-Fi wywodząca się z Japonii, wprowadziła na rynek swój drugi model słuchawek high-endowych odpowiednich zarówno dla audiofilów, DJ-ów, jak i inżynierów dźwięku - Phonon 4000. Poprzedni model, SMB-02, który zadebiutował w 2012 roku, został doceniony przez krytyków i jest szeroko stosowany na całym świecie przez inżynierów dźwięku, melomanów, DJ-ów, producentów muzycznych i audiofilów.

Stworzenie kolejnej generacji słuchawek Hi-Fi stało się możliwe dzięki rewolucyjnemu doświadczeniu profesjonalnego zespołu DJ-ów w uzyskaniu potężnego, ciepłego, porównywalnego z analogowym brzmienia, zamkniętego w stylowej i nowoczesnej konstrukcji.

Bogate, szczegółowe brzmienie Phonona zostało osiągnięte dzięki specjalnym metodom strojenia wymyślonym przez inżyniera masteringu i dyrektora generalnego Isao Kumano. Wkrótce po wydaniu pierwszych słuchawek Phonon, otrzymały one wysokie pochwały od czołowych światowych mediów, takich jak Head-Fi, The New York Times, Groove Magazine, Hi-Choice itp.

Phonon 4000 to mobilna wersja SMB-02, oferująca potężny, kompaktowy dźwięk i umiarkowany bas, dzięki czemu idealnie nadaje się do monitorowania kabiny DJ-a; muzyka odtwarzana z urządzeń mobilnych za pośrednictwem serwisów streamingowych brzmi wyjątkowo ciepło.

Phonon 4000 to wyśmienity dobór jednocześnie do podróży, tournée, jak i dla DJ-ów: jakość dźwięku z dowolnego źródła spełni najwyższe oczekiwania.

"Naszym celem było stworzenie wysokiej klasy, świetnie brzmiących słuchawek w przenośnej obudowie. Osiągnięcie "właściwego" brzmienia zajęło sporo czasu - ale jesteśmy dumni z tego, co nam wyszło. To ekscytujące czasy w audio i muzyce i cieszymy się, że możemy się do nich przyczynić dzięki mobilnej wersji SMB-02 - Phonon 4000! Mamy nadzieję, że się wam spodobają" - mówi Alex, specjalista ds. relacji międzynarodowych firmy Phonon.

Słuchawki Phonon 4000 zostały zaprojektowane we współpracy z japońskim artystą Tadaomi Shibua i będą dostępne w dwóch różnych wykończeniach - Matt Black i Silver. Nowe słuchawki charakteryzują się składaną konstrukcją, która sprawia, że są niezwykle łatwe do przenoszenia, mogą pochwalić się dużym, 40-milimetrowym głośnikiem i są dostarczane z oryginalnym etui.


Phonon 4000 Specyfikacja:

  • Typ: Zamknięte słuchawki dynamiczne
  • Głośniki: 40 mm
  • Zakres częstotliwości: od 20 Hz do 20 000 Hz
  • Maksymalne napięcie wejściowe: 500 mW
  • Opór: 46 Ohm
  • Wtyczka: mini-jack i pozłacany jack typu śrubowego
  • Kabel: 1,5 m
  • Waga: 243g (wraz z kablem)

Wyłącznie w naszym sklepie Personal Audio Shop, czekamy na odpowiedź od wszystkich, którzy kochają dobry dźwięk!